צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
* שדות חובה

ימי כיף בספא

ימי כיף בספא נערכים עבור יחידים,זוגות וקבוצות הרוצים ליהנות מים פינוקים מושלם הכולל מבחר רב של טיפולים שונים המביאים רוגע ושלווה לגוף ולנפש. אנשים רבים רוצים ליהנות מ- יום כיף מיוחד בוחרים בפינוקים השונים אשר בתי הספא מציעים. הטיפולים השונים נערכים לקבוצות וליחידים אשר נהנים ממעיינות אל מים ושיטות ריפוי ייחודיות המשלבות רפואה אלטרנטיבית תוך כדי הטיפולים השונים.
אנו יכולים לראות כי בית הספא מעניק טיפולי עיסוי ייחודים אשר גורמים לשחרור של השרירים התפוסים ולהרגעת הגוף והנפש על ידי המטפל מוסמת המעניק את הטיפול המשחרר לגוף. בתי הספא לרוב כוללים בריכות מים נעימות עם זרמים המגיעים אל הגוף וגורמים לו שחרור,הנאה,כיף,רוגע ושחרור מהלחצים הקיימים בתוך גופו של האדם. מי מאיתנו אינו רוצה ליהנות ממגע מפנק ומשחרר ,מהאנרגיות המועברות אל גופינו ונותנות לנו סוג של התחדשות מפנקת בטיפולים השונים.
אנו יכולים להיווכח כי אינו דומה הרגע לפני הטיפול ספא לרגע אחריו. אנשים רבים מספרים על מן תחושה של ריחוף ושל שלווה פנימית אשר מעולם לא הייתה קיימת בתוכם. כמה חשוב לשמור על גופינו,על בריאותינו ועל הפנימיות בנו.
כיום כמעט כול דבר משפיע עלינו בדרכים שונות,אם אנו עולים לכביש ומשהו עוקף אותנו או אם בעבודה משהו דיבר דבר לא לרוחנו או בכלל כול דבר גורם איזו שהיא סוג של השפעה והתחושות נשמרות בתוכנו ומלוות אותנו ביום יום. ולכן חשוב מאוד פעם בלערוך את טיפול הספא המשחרר ,המרגיע והמפנק. הטיפול הינו יום כיף אשר מביא אלינו מגוון רחב של טיפולים שונים אשר מביאים את האיזון אשר הגוף והנפש שלנו צריכים.
יש אנשים החושבים כי בית הספא מתאים רק בתור חבילה רומנטית לבת הזוג או שהם חושבים כי זהו טיפול של פעם בשנה. אך לאחר הטיפול המשחרר והמריע כולם מבינים עד כמה טיפול זה הוא חשוב בשביל הגוף שלנו ובשביל בריאות גופינו. כמה חשוב לתת את הרוגע ואת השלווה אל גופינו ולהעניק את הטוב ביותר לעצמנו.
קבוצות של חברים או חברות מארגנים ביניהם איזה שהוא יום אשר הם רוצים ליהנות מכול הפינוקים השונים אשר בית ספא יכול להציע. קיימים כיום עשרות שונות של טיפולי ספא שונים אשר מוצעים לזוגות או קבוצות אשר באים ליהנות מבית הספא. ימי הספא משלבים ימי פינוק באווירה מושלמת וקסומה על ידי ניחוחות שונים אשר משכרים את האם וממלאים כול אדם בפינוקים מיוחדים.
לפני הטיפול אפשר ליהנות ממגוון של מתוקים שונים,עוגות שונות,ארוחה בריאותית וכדומה ולאחר הטיפול ניתן לערוך סעודה שלימה באווירה נעימה ייחודית ומושלמת. הטיפולים השונים נערכים בהתאמה אישית עבור כול מי שמחפש את הטיפול המושלם וכן בהתאם לתקציב אשר אתם בוחרים. אין כיום בית ספא אשר אינו משלב בתוכו מסג מפנק וייחודי על ידי ידיים מקצועיות של המטפל המומחה בתחום.
ימי כיף בספא מיוחדים לקבוצות אשר מתארגנות ביניהם ורוצים להביא את כול המשתתפים אל הפינוק המושלם ואל הרוגע הפנימי הכול כך חשוב בשביל בריאותינו. יום כיף בספא הינו המתנה המושלמת עבור כול אדם הרוצה מעט לשכוח את השגרה היומית ולתת לעצמו שחרור מהמאמצים השונים ביום יום. כול קבוצה הבאה ליהנות מטיפול יכולה ליהנות מטיפול שוודי מושלם אשר פותח בארצות סקנדינביה אשר עוזר מבחינה בריאותית לטפל בכול בעיות שלד,פרקים,נשימה וחסימות שונות הקיימות בגוף האדם.
הטיפול השוודי הינו כיום אחד מהטיפולים המיוחדים והחשובים בבתי הספא השונים.הטיפולים השונים נערכים על מיטות טיפול המיוחדות לשם מגוון הטיפולים השונים. העיסוי הוא על גופו של האדם והוא נעשה בשמנים ארומטיים שונים. הטיפול עצמו לקבוצות הרוצות ליהנות מיום מיוחד מהנה ומשחרר גורם לכול אדם ליהנות מטיפול חוויתי,משחרר וייחודי.
העיסוי עצמו מתבצע בצורה מקצועית וייחודית על ידי לחיצות שונות של הנעת כול מיני שרירים שונים בגוף האדם. הטיפול עצמו נעשה באמצעות שמנים מיוחדים אשר מביאים את הגוף אל השחרור המושלם ואל הפגה של מתחים שונים הקיימים בתוך גופו של האדם. השמנים השונים מופקים מצמחים שונים ובתוך הטיפול הם חודרים אל תוך גופו של האדם ישירות על ידי המטפל.הטיפולים השונים יכולים להיות ברמות שונות של פינוקים.
יש טיפולים אשר נעשים בעדינות מרבית אשר מביאים את הגוף אל התחושה של הרוגע והשחרור העליונה ביותר. יש טיפולים אשר מטרתם היא לשחרר שרירים תפוסים ולתת זרימה בכול גוף האדם ולכן יש טיפולים עדינים וטיפולים מעט פחות. ישנם כול מיני סוגים שונים של אפשרויות של טיפולים בבתי הספא ולכן חשוב לבחור מראש עם בית הספא ולקבל איזה סוג של ייעוץ והסבר מה כולל כול סוג של טיפול.
סוגים שונים של טיפולים נעשים באמצעותם של אבנים שונות ומפנקות,אמבטיות חלב מפנקות לגוף ולנפש,טיפול באמצעות שמן ארומטי,טיפולי מסג שונים ועוד מגוון רחב של אפשרויות אשר מציעים בתי הספא השונים.