צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
* שדות חובה

יום כיף לגבר או לאישה בספא

בתי הספא השונים מציעים יום כיף לגבר או לאישה בספא. אנו יכולים לראות כי כיום יותר ויותר זוגות בוחרים לערוך יום כיף מיוחד יחדיו בבית ספא. בתי הספא מציעים מגוון רחב לזוגות הרוצים ליהנות יחדיו בבית הספא.
טיפולי הספא השונים מתקיימים באווירה רגועה ונעימה ביותר עם ריחות שונים של קטורת ומוסיקה המרגיעה את הגוף את הנפש. בתי הספא השונים מציעים מגוון רחב של אפשרויות לכול מטופל וקיימים סוגים שונים ורבים של עיסויים שונים בבתי הספא. ישנו טיפול הנעשה באמצעותן של אבנים חמות המרגיעות את הגוף ונותנות לו תחושה נעימה ונינוחה.
מי מאיתנו אינו מכיר את התחושה כי אנו כול כך לחוצים ורצים במהלך היום יום אחר השגרה היומית. אנו יכולים לראות כי בגופינו יש המון לחצים והמון אנרגיות שליליות אשר אנו צריכים להיפטר מהם. הטיפול הייחודי בבית הספא יכול להיות אחד הימים המיוחדים והבלתי נשכחים עבור גבר או אישה הרוצים ליהנות מהטיפולים השונים אשר בתי הספא מציעים.
אנו יכולים לראות כי הטיפולים השונים עוזרים במניעה של חסימות אנרגטיות והם מביאים את הגוף שלנו אל מקום אמיתי משוחרר מכעסים או לחצים שונים. ישנם סוגים שונים ורבים של עיסוים כמו עיסוי תאילנדי ,עיסוי שוודי וכדומה. רוב העיסויים נעשים באמצעות הידיים או באמצעות אבנים חמות,שמנים מסוגים שונים ושיטות שונות הטיפול נעשה בעדינות על הגוף כאשר יש מגבת מכסה את הגוף ועל ידי תנועות משחררות וארוכות מנקים את הרעלים מהגוף ומפיגים את כול סוגי המתחים השונים הנערמים על האדם במשך היום יום.
הטיפול נעשה בתוך רקמות האדם ומביא את האדם לתחושה של רוגע ושל שחרור נעים ומענג ביותר. כיום אין כמעט טיפול ספא אשר אינו נעשה באמצעות שמנים ארומתיים ועל ידי עיסוי עדין של הידיים ,המרגיע ומפנק את הגוף על ידי שילוב ייחודי של תערובות שמנים שונים. ימי כיף לגבר ולאישה כוללים מגוון רחב של אפשרויות אשר שני בני הזוג יכולים לחוות.
יום זה נועד לתת עבור שני בני הזוג ליהנות מהטיפולים המושלמים אשר מציע עבורם בית הספא הייחודי. טיפולי שיאצא המנקים את כול החסימות האנרגטיות השונות המגיעות אל האדם הובאו מהמזרח הרחוק וכיום אין כמעט בית ספא אמיתי אשר לא משתמשים בשיטות הריפוי השונות של השיאצו.
הטיפולים השונים מפיגים את המתחים מהאדם ועל ידי לחיצה במקומות שונים בגוף האדם מפיגים את כול סוגי המתח הפיזי והנפשי העובר על האדם. הטיפולים השונים פותחים עבור האדם או עבור זוגות הבאים לקבל את הטיפול את כול האנרגיות החסומות והזוגות יכולים ליהנות מטיפולים משחררים ושונים על ידי צוות מקצועי ביותר ומנוסה בכול סוגי הטיפולים השונים. סוגי הטיפולים השונים מציעים עבור האדם את הרוגע אשר הוא צריך ביותר.
טיפולי השיאצו מלווה בעבודות אנרגטיות ובמגע באמצעות לחיצות על הגוף. אנו יכולים לראות כי אנשים הנכנסים אל בית הספא יוצאים לא אותו דבר. לאחר הטיפול בבית הספא ניתן להרגיש כמה שחרור ורוגע מלווה את הגוף.
לאחר טיפול השיאצו ניתן להיכנס לבריכה חמה עם זרמים וליהנות מפינוק מושלם המשחרר את הגוף לגמרי. בתי הספא הפכו בשנים האחרונות להיות המקום הכי מועדף עבור זוגות הרוצים ליהנות יחדיו יום כיף לשני הצדדים גם יחד. טיפול השיאצו לשני בני הזוג נועד לפתוח עבור שניהם את האנרגיות השליליות ולשחרר כול מיני סוגים שונים של מתחים אנרגטיים שונים למיניהם.
הטיפולים השונים נעשים בבגדים נוחים וכול משך זמן הטיפול ניתן ליהנות מקפה,תה או מתוקים שונים למיניהם. כיום ניתן ליהנות בבתי הספא במחירים מאוד נעימים לכיס שלנו. המחירים השונים הם מאוד שונים ממקום למקום וכול מקום קובע לעצמו את המחיר של בית הספא אשר בבעלותו.
טיפול לשני בני הזוג יכול לעלות 300 שח לשניהם והוא עולה ועולה עד 1000 שח ומעלה. ישנו מגוון רחב ועצום של טיפולים לשני בני הזוג הרוצים ליהנות יחדיו מיום כיף ,משחרר,מפנק ובלתי נשכח לשניהם. הטיפולים עבור שני בני הזוג מעצימים את הקשר בין שני הזוג ונותנים לשניהם את הפינוק המושלם אשר כול כך מגיע עבורם.
לאחר הטיפול יכולים שני בני הזוג ליהנות מבריכה מפנקת ומזרמים שונים של מים אשר ממריצים את הדם בגוף ונותנים לגוף את תחושת הפינוק המושלמת. כמו כן ישנו טיפול סיני אשר שני בני הזוג יכולים לערוך אותו אשר מטרתו היא לשלב סוג של רכות מול עוצמה איכותית. המעסה המוסמך והמקצועי מדגיש כול שריר בגופינו ומשחרר אותו על ידי שיטה סינית עתיקה.
העיסוי הממריץ והייחודי נותן לגוף האדם את ההנאה המרבית.